PIRČIŲ GAMYBA

Pirties pramogos nuo neatsiejamų laikų užima reikšmingą vietą įvairiose kultūrose. Jų privalumus pastebi net medikai. Tyrimai rodo, kad reguliarus kaitinimasis saunoje ženkliai mažina stresą ir padeda išvengti su juo siejamų ligų. Kūnas teigiamai reaguoja į skleidžiamą šilumą: mėgaujantis pirties malonumais, išsiskiria džiaugsmo hormonai, endorfinai, kurie gerina nuotaiką, suteikia daugiau energijos, leidžia geriau išsimiegoti.

Malonus, ne per didelis karštis puikiai tinka po aktyvių fizinių treniruočių: jis atpalaiduoja raumenis, malšina skausmus, padeda kūnui greičiau pailsėti ir atsistatyti.

Akivaizdu: pirtis yra daugiau nei tik smagi pramoga. Jeigu norite, kad sauna taptų Jūsų kasdienybe, pasirūpinkite kokybišku profesionaliu įrengimu. Štai ką verta žinoti:


Daugeliui pirčių leidimas nėra reikalingas

Svajojate apie pirtį, tačiau nuogąstaujate, kad ją įsirengti sklype bus sudėtinga, nes reikės pasirūpinti įvairiais leidimais? Gera žinia ta, kad statiniams, kurių plotas yra mažesnis nei 80 m², o aukštis – žemesnis nei 8,5 m., leidimas gyvenamosios paskirties sklype nėra reikalingas.

Būtent tokias pirtis stato MB "Pirtis pirtelė" specialistai. Pagal Jūsų pageidavimus, pirties išmatavimai gali būti nuo 2,5 iki 3 m. pločio ir nuo 4 iki 6 m. ilgio. Statinio aukštis – iki 3 m.


Svarbu, kad pirties gamybai būtų naudojama patikima mediena

Turbūt nenustebsite, kad mediena, iš kurios pagaminta pirtis, yra vienas svarbiausių aspektų jos ilgaamžiškumui, stabilumui, atsparumui prieš atmosferos sąlygas. Lauke stovinčią pirtį iš vidaus ir išorės veikia drėgmė, temperatūrų svyravimai ir kiti orų pokyčiai, todėl verta iš anksto pasidomėti, iš kokios medienos statoma pirtis, išsiaiškinti, ar medžiagos bus atsparios grybeliui, puvimui ir kt.

Iš anksto suderinkite pirties įrengimui naudojamas medžiagas: rekomenduojame rinktis saunas, kurių vidus iškaltas iš lapuočių medienos. Fasadas gali būti iškaltas iš spygliuočių medienos (pavyzdžiui, sibirinės eglės).


Saunos projektavimą ir statybas patikėkite patyrusiems specialistams

Planuojant įsigyti pirtį, skubėti neverta: norint, kad statinys būtų ilgaamžis ir pavyktų mėgautis visais saunos teikiamais malonumais, pirties įrengimą patikėkite patyrusiems meistrams. Būtent tokia yra Pirtispirtele.lt komanda.

Tai specialistai, sukaupę daugiau nei 15 metų praktinę patirtį: pirties įrengimui naudojamos aukštos kokybės, natūralios žaliavos, kiekvienas projektas atidžiai suderinamas su užsakovu, todėl rezultatas visada pateisina lūkesčius.

Platus statinio dizaino, spalvų pasirinkimas, išskirtinis kainos ir kokybės santykis, operatyviai atliekami darbai – tai tik kelios svarios priežastys rinktis MB "Pirtis pirtelė" specialistus. Kviečiame jau šiandien susisiekti tel. +370 618 65543 ir apie pirties įrengimą išgirsti iš pirmų lūpų.


AKCIJA

Pardavimui šiuo metu turime pagamintą 3x6 pirtelę. Su baldais, pilnai paruošta naudojimui 18 kv. m. pirtis laukia jūsų mūsų sandėlyje. Pristatymas visoje Lietuvoje. Kaina 9000 Eur.