PIRČIŲ GAMYBA

Pirčių gamyba susideda iš kelių etapų:

  1. Klientas nurodo pageidaujamos pirties dydį,
  2. Suderiname su klientų pirties komplektaciją ir naudojamas medžiagas,
  3. Suderiname su klientu pirties kainą.

Kliento pageidavimu pirties dydis gali būti nuo 2,5 iki 3 metrų metrų pločio ir nuo 4 iki 6 metrų ilgio. Aukštis pirtelės gali būti iki 3 metrų.

Pirties komplektaciją išsirinkti geriausia klientui atvykti į mūsų ofisą adresu: Ragainės g. 74, Šiauliai 78116, Lietuva. Tokiu būdu yra parodomi pagaminti pavyzdžiai, kad pažiūrėti vaizdą gyvai. Ir be abejo yra parodomos pagamintų pirtelių nuotraukos, kurių yra žymiai daugiau. Taip pat galima pasižiūrėti naudojamas medžiagas pagal kokybę ir kainą.

Kai jau mes žinome užsakovo norimą pirtelės dydį, pasirinktą vidaus išplanavimą bei įrengimo naudotinas medžiagas, Tokiu būdu suderiname su klientu pirtelės kainą ir pasirašome pirtelės įrengimo sutartį.

Pirtelė pagaminama per 14-30 dienų. Suderinus su užsakovu pirtelė pastatoma per 1 dieną. Pirties kaina paprastai būna nuo 7000 iki 9000 EUR, bet kaina gali keisti pagal užsakovo individualius poreikius.


AKCIJA

Pardavimui šiuo metu turime pagamintą 3x6 pirtelę. Su baldais, pilnai paruošta naudojimui 18 kv. m. pirtis laukia jūsų mūsų sandėlyje. Pristatymas visoje Lietuvoje. Kaina 9000 Eur.